MB "LAFABA"

LAFA BALDAI – kokybiški baldai internetu - išskirtinio dizaino miegamojo lovos, čiužiniai, sulankstomi stalai ir daugelis kitų. Miegamojo lovas galite pasirinkti pagal norimus išmatavimus bei pasirinkti norimą gaminio spalvą naudojant audinį ar eko odą. 

Mūsų siūlomi baldai - tai kainos ir kokybės santykis. Mums svarbu Jūsų pozityvi apsipirkimo patirtis pasirinkus mus, todėl esame vieninteliai Lietuvoje, kurie savo lovoms įmontuojame kietus dugnus, kad Jums jos tarnautų ne vienerius metus. Siekiame, kad bendradarbiavimas su mumis Jums paliks tik gerą patirtį, o Jūsų namų interjerui mūsų baldai suteiks naujų spalvų. 

Stengiamės, kad kiekvienam klientui būtų paprasta išsirinkti, užsisakyti ir, žinoma, mėgautis kokybišku produktu, todėl su mumis susisiekti galite Jums patogiu būdu - telefonu ar socialinio tinklo paskyroje. 

Tikime savo gaminių kokybe, tad suteikiame 2 metų garantiją visiems mūsų produktams. Pristatome visoje Lietuvoje. Taip pat, suteikiame galimybę klientams pirkti baldus išsimokėtinai.

Baldai internetu mūsų internetinėje parduotuvėje, patogus ir greitas pristatymas tiesiai iš gamintojo.