Trumpas aprašymas
  • Dvipusis: vidutinio kietumo ir kietas

doneDidžiausia leistina nuolatinė vienos gulimos vietos apkrova – 120 kg.

doneČiužinio aukštis – 18 cm.

Čiužinys ,,Komfort"

Trumpas aprašymas
  • Dvipusis: vidutinio kietumo ir kietas

doneDidžiausia leistina nuolatinė vienos gulimos vietos apkrova – 120 kg.

doneČiužinio aukštis – 18 cm.

90,00 €
Su mokesčiais
Miegamosios dalies dydis
Kiekis

Čiužinys KOMFORT 160×200 – 

 Čiužinys rekomenduojamas norint sumažinti stuburo apkrovą ir skoliozės riziką.

Kišeninių spyruoklių sistema – kišeninių spyruoklių sistema tai yra nepriklausomų spyruoklių blokas, kuris užtikrina ortopedines ir anatomines čiužinio savybes. Šioje konstrukcijoje, kiekviena spyruoklė yra iš anksto suspaudžiama iki 20%, dedama į atskirą tekstilinį maišelį, kuris su kitais tokiais pat maišeliais. Tokios technologijos dėka kiekviena bloko spyruoklė veikia nepriklausomai nuo kaimyninių, taip pasiekiamas aukščiausias taškinis čiužinio elastingumas ir tinkamas kūno apkrovimo paskirstymas.

Elastinės aero putos – novatoriška medžiaga, labai lengvos tekstūros, bet turinti labai svarbų vaidmenį stuburo anatominės atramos įgyvendinime. Tai ypatingai elastingos putos, kurios sudarytos iš mikro ląstelių, maloniai apgaubia kūną ir sukuria malonų ir sveiką mikroklimatą miego metu.

Čiužinio užvalkalas

  • Nuimamas dvipusis užvalkalas, pagamintas iš antialerginės medžiagos ir susegamas užtrauktuku. Užvalkalą galima skalbti.
  • Iš vienos pusės – trijų sluoksnių trikotažinis audinys BREEZE, kuris gerai paskirsto šilumą ir puikiai praleidžia orą. Sudygsniuotas su 100 g/m2 sinteponu ir neaustine medžiaga SPANBOND tūriniais dygsniais pagal specialią technologiją. Iš kitos pusės – trijų sluoksnių ELITE (poliesteris) medžiaga su 100 g/m2 sintepono sluoksniu ir neaustine medžiaga SPANBOND, sudygsniuota dygsniavimo mašina, pasižyminti puikiu oro pralaidumu.
  • Efektas „Žiema-Vasara“.
  • Antistatinis. Užvalkalą galima skalbti.
  • Sanitarinės – higienos normos visoms medžiagoms.

20 Prekės